ČESKÝ CIVILNÍ ŘÁD SOUDNÍ PRO TŘETÍ MILÉNIUM

28. 06. 2022

Česká společnost pro civilní právo procesní, z. s. vydala novou publikaci ČESKÝ CIVILNÍ ŘÁD SOUDNÍ PRO TŘETÍ MILÉNIUM! Knihu naleznete v záložce Publikace. Těšíme se na Vaše objednávky.

Kniha obsahuje příspěvky přednesené na mezinárodní konferenci Český civilní řád soudní pro třetí milénium, konané ve dnech 22. - 23. 3. 2017 v souvislosti s přípravou návrhu věcného záměru civilního řádu soudního. Na konferenci vystoupily skutečné špičky německého, rakouského a švýcarského civilního procesu, nejen z oblasti teorie, ale i praxe, jako např. Prof. Dr. Herbert Roth, Prof. Dr. Dres. h. c. Dieter Leipold a další. Jejich přednášky byly věnovány především základním koncepčním otázkám civilního procesu a jejich pojetí v rakouské, německé či švýcarské právní úpravě a nauce, popř. v nadnárodních projektech, včetně toho, do jaké míry mohou být tyto prameny a poznatky východiskem a inspirací pro českého zákonodárce.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací